piątek, 9 maja 2014

Showtime!

Cześć :) Pamiętacie, jak pisałem wam, że przygotowuję się do występu z piosenką Republiki? Właśnie w ubiegłą środę razem z ludźmi z pierwszego roku z mojej szkoły wokalno-aktorskiej miałem kolejny koncert. Powiem wam, że chyba pierwszy raz jestem naprawdę zadowolony ze swojego występu! Oczywiście, w stu procentach nie będę nigdy, bo taki już jestem: zawsze jestem w stanie wytknąć sobie choćby najdrobniejsze błędy i przejmować się nimi przez długi czas. Tym razem takim moim przytykiem może być moja dzika choreografia, haha. Przepraszam za to, co obejrzycie - nie wiem dlaczego cały czas się wierciłem, chyba przez rytm tej piosenki. A to już kwestia wizualna, najbardziej liczy się dla mnie kwestia wokalna :) Zobaczcie z resztą sami:


Republika - Mamona


Nie należę do osób lubiących się chwalić, ale uważam, że ten występ był całkiem niezły i widzę, że robię postępy. Po raz pierwszy też prawie w ogóle się nie stresowałem! I chyba to właśnie najbardziej mi pomogło, bo przez tremę zawsze coś chrzaniłem, przerastała mnie.
A tymczasem muszę zacząć wybierać następną piosenkę, którą zaśpiewam na ostatnim w tym roku szkolnym koncercie w czerwcu. Chyba znowu będzie polska, ale jeszcze nie jestem pewien.
W sumie dziś tylko tym chciałem się z wami podzielić. W następnej notce podzielę się z wami kilkoma zdjęciami z Zakopanego, gdzie spędziłem weekend majowy. Muszę je tylko jeszcze obrobić.
Jeśli wchodzicie na mojego bloga recenzenckiego, na pewno zauważyliście tam małe zmiany. Jest tam z resztą poświęcony tym zmianom specjalny post. Chcę, by blog ten nie był już tylko blogiem recenzenckim, ale też "blogiem kulturalnym": chcę poszerzyć swoją działalność o recenzję filmów/muzyki (z tym drugim może niekoniecznie w formie recenzji), a także uatrakcyjnić bloga różnymi artykułami. Zaglądajcie tam więc, żeby być na bieżąco :)
A tymczasem uciekam i życzę wam udanego weekendu :)

3 komentarze:

 1. Świetnie śpiewasz. Masz ciekawą barwę głosu. Ćwicz dalej, a na pewno z tego coś wyjdzie :)
  Pozdrawiam,
  Illuzjonistka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie śpiewasz, gratuluję talentu :)

  Zapraszam serdecznie, jeśli Ci się spodoba zaobserwuj - na pewno się odwdzięczę :)
  www.sswallow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie śpiewasz na prawdę fajnie! ;3

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń