sobota, 22 lutego 2014

Time to begin

Rany, miałem już tyle blogów, że wręcz nudzą mnie już "notki powitalne". Mój staż w blogosferze jest już dość spory, bloguję od jakichś siedmiu lat. Wow, jak to profesjonalnie brzmi. Szkoda, że prawie każdy mój blog prędzej czy później został zamknięty, wchodziłem na niego raz na ruski rok i jakoś nie zawsze miałem jakichkolwiek czytelników. Cóż, trudno. W każdym razie po raz enty liczę, że tym razem będzie inaczej. Zobaczymy.
Kim w ogóle jestem? Jestem szesnastoletnim Mateuszem, aktualnie ogarniającym dwie szkoły naraz, i - chyba - dającym sobie z tym całkiem nieźle radę.
Moje zainteresowania kręcą się wokół muzyki i fotografii, od czasu do czasu lubię dać też upust swojej wenie poprzez napisanie czegoś i schowanie tego czegoś do pięćdziesiątego już folderu zaśmiecającego dysk mojego komputera.
Jak chcę, by wyglądał ten blog? Cóż, to będzie chyba mały misz-masz: chcę od czasu do czasu napisać, co u mnie, czasem skrobnąć jakąś notkę tematyczną, a także podzielić się swoimi "artystycznymi" zdjęciami. No i oczywiście baaaardzo chciałbym, żeby ktoś to w ogóle czytał ;)
To tyle jeśli chodzi o sympatyczną "notkę powitalną". Jeśli ktoś już tu jest, to gorąco zapraszam was też do moich innych zakątków w sieci:

mój "blog recenzencki" (na którym również wstawiam coś raz na jakiś czas)

Do zobaczenia!


3 komentarze:

 1. Tak se przeglądam twojego insta i se myślę.. " Mistrz samojebek z ciebie xd"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem XDDD Czasem naprawde mi sie nuuuuuuuudzi xd Ale to sie zmieni, w najblizszym czasie mam zamiar go bardziej "odryjowac" czy jak to moge nazwac XD

   Usuń
 2. Anuulek P. moja pierwsza myśl była taka sama :D

  OdpowiedzUsuń